سرپرست تبليغات اسلامي کبودرآهنگ خاطرنشان کرد: با بيان آرام به آنها گفتم که در اين پارک کودکان و عموم مردم رفت و آمد مي‌کنند و بهتر است که اين حيوانات را داخل پارک نياوريد که در اين زمان يکي از آن خانم‌ها از در فحاشي وارد شد و خطاب به من گفت که شما چه کاره هستيد و آزادي ما را سلب کرده‌ايد!کيهاني فاضل ادامه داد: در اين حين بنده با پليس110  تماس گرفتم و آن دو خانم در حين فحاشي سوار خودرو شدند و حرکت کردند و چند متر جلوتر ايستادند و من که براي برداشتن شماره پلاک خودرو پشت ماشين قرار گرفته بودم در يک لحظه متوجه شدم که خودرو با دنده عقب در حال آمدن است. (و به من اصابت کرد)کيهاني فاضل هم‌اکنون به دليل خونريزي داخلي بستري است و گفته مي‌شود پليس، خودرو و مجرمان را دقايقي بعد از اين حادثه توقيف کرده استمسئله حمايت تأثيرگذار قانوني از آمران به معروف متأسفانه آنطور که بايد و شايد مورد توجه مسئولان ذيربط نيست و پيوست‌هاي تبليغي آن نيز در جامعه ترويج نمي‌شود.و به همين دليل است که هر از گاهي شاهد حملات شديد کساني مثل اراذل و اوباش و سگ‌گردان‌ها به مردم عادي، ناهيان از منکر و حتي پليس هستيم.در واقع مسئولان امر بايد پاسخگو باشند که چرا در يک جامعه اسلامي، برخي اراذل و اوباش که مثلا تا سر حد مرگ از ي از يک بانک مي‌ترسند اما در مواقعي از حمله به ناهيان از منکر و حتي ضرب و شتم پليس هيچ خوف و اِبايي ندارند؟!بحث سگ‌گرداني و خطرات آن نيز در مقابل چشم مسئولان و پليس قرار دارد اما باز هم جز کرختي چيزي به چشم نمي‌خورد.حملات سگ‌هاي صاحبدار در شهرهاي ايران و حتي در شهرهاي مذهبي تبديل به يک معضل خطرناک شده است که البته مشخص نيست صداي آژير آن چه زماني به گوش مسئولان ذيربط در وزارت کشور و در نيروي انتظامي خواهد رسيد؟!چند هفته قبل بود که يکي از مقامات دولتي در شهر قم از وقوع 320 مورد حمله سگ‌هاي صاحب‌دار به شهروندان قمي از ابتداي سال تاکنون خبر داد. رسانه‌ها همچنين روز گذشته گزارش دادند که يک سگ صاحب‌دار در منطقه دزاشيب تهران به دو شهروند حمله کرده و موجب مصدوميت شديد آنها شده است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نگارخانه کاشی حوض فروشگاه gigr ثبت نام لاتاری Jamie دوربين هاي ديجيتال مرکز تغذیه و رژیم درمانی نارین Frank کارآفرینی